Процес створення бутафорії та декорацій для квест кімнат виявився не менш захопливим ніж сама гра! В нагоді стали усі навички, художні техніки, інженерне мислення.
Виріб має бути не лише гарним, а й функціональним, антивандальним, з прихованими камерами, рухомими деталями! Кожна деталь вимагає особливого підходу. Довелось вигадувати технології, підбирати матеріали.
Тож,чим би дитя не тішилось, лиш би Трупи та Книгу Відьом не робило!))
Чотири безсонних доби та важливі висновки принесла ця магічна книга!
Важливо для Всіх нас помятати,що стоїть за кожним наступним кроком,помятати тих, хто допоміг свідомо чи не свідомо у формуванні нашого сучасного образу.Скільки в цій книзі виявилось історій!!!!
Завдяки тому, що надокучливу дівчинку – текстильницю,ще в колежі, не вигнав зі своїх пар по різбленню Богдан Поліщук ст. стала реальністю ця різблена рука.Навчив, показав, проявив людяність!
Завдяки тому,що вночі Андрій Садовий знайшов час позичити різці,завяки подарованому мультитулу Chaki Enot-Fenshuev ,завдяки шикарному гітарному майстру Максу Татубаліну,який за ніч зробив шкатулку – це стало можливим.
Svetlana Zakharenko – незамінна майстриня та помічиця,в якої, в дамській сумочці, ще й гравер знайшовся усіма насадками!
Та з допомогою та підтримкою Миколи Кравця,який космічними темпами засвоює ази художніх ремесел,вислуховує мої промови та витримує всі нюанси творчого життя Дивини!
АВЕ ВСІ ! Навіть якщо ви того не хотіли, разом ми команда ураган!)))) Така природа “ДИВИНИ” !