Плем’я живої творчості – велика родина талановитих українських митців та їх закордонні друзів

«сучасне мистецтво»

Вже викликає сталі негативні асоціації, організатори фестивалів навипередки обіцяють шалені розваги, море подарунків та запаморочливі дійства. В цьому шумі та миготінні рекламних банерів ми легшаєм на 21 грам. Ми втрачаємо Душу, – говорить ідеолог події «Дивина» Олена Шептицька – навіть слово «фестиваль» вже встигли завалити ярликами, тож у нас Подія!

Половина учасників

Художники та скульптори, які звикли бути в тіні власних робіт, звикли до прямокутних білих гіпсокартонових стін галерей,і вони тепер оживають!Ми творимо Живе інтерактивне середовище на відкритих площах, між дерев, на травичці! Ми будемо співати коло вогнища. танцювати, малювати, бо автори – не тільки спеціаліст – художник ,а й музиканти!

Театри та музичні колективи

Це голос творчості! Це невід’ємна частина середовища натхненних митців! Створення костюму, образу артиста-це складний процес! Це художній процес, з яким доводиться стикнутись на професійному шляху! Тож ми єдині…обєднані у творчому пориві!

Мистецтво, освіта та культура

Це ліки нації, спасіння для людства. Митець – лікар. А хороший лікар має бути фахівцем, має сам бути здоровим, бути прикладом, і не має права допускати помилки! Час згадати, що творчі люди мають самі провокувати епоху Відродження, Розквіту, нести свої знання і таланти людям. Мистецтво, в першу чергу, це складна робота, яка вимагає майстерності та довгого навчання, вдосконалення. Нажаль, дехто про це забув . Але ми зробимо усе можливе щоб показати інший, кращій приклад!

Ми

живемо в час великих змін!

Час

оновлення та справжніх дій!

виходимо

за рамки формальних (звичних) виставок та концертів – відкриваємо душу, сповнену творчості та любові, ділимось знаннями, запрошуємо у наш світ!

Події

Дійсно творчі та унікальні заходи. Нестандартний підхід до рішення звичних речей.

Проекти

Дивовижні речі від не менш дивовижних людей. Шукайте натхнення і експонати для своїх задумів.

Плем’я

Ми згруповуємо молодих та амбіційних і старих та впевнених. Приєднуйся і ти не будеш сам!