Файне місто

Один з найкрутіших і набільших фестивалів України, Faine Misto festival, довірився Дивині в створенні візуальної складової! Відповідальна, не проста і дуже цікава задача! Судячи з реакції організаторів і гостей ми з нею справилися!

Перелік зон, створених для фестивалю розпочинає Гора:

Вхідна зона для фестивалю 2021.
За власним проектом створили комплекс вхідної зони, повністю 3D, надійно обшитий з усіх сторін якісною водонепроникною тканиною, успішно витримав шторм під час фесту! Від макет – ескізу до реалізації. 14 метрів в довжину та 5 м у висоту + 2 ажурні колонни стійкі до погодних умов!

Наступна зона “Чайна Таун” наповнена різноманітними образами:
– Дракон для Light Stage
– Алея драконів
– Флюгер
– Фантастичні рослини
Загалом 56 елементів розміром від 1 метра! Команда працювала над кожною дрібницею!

“Сентрал Парк” – центральна алея фестивалю. Наш фірмовий стиль флюрні пластичні скульптури. З особливою увагою і турботою ми створювали величезну центальну алею фестивалю, наповнену текстильними декораціями та ленд артами. Конструкції світяться в темряві під ультрофіолетовими лампами. Це наш улюблений та вже взнаваний стиль. Пластичні, художні рішення вдосконалювались роками, технічні нюанси кріплення та конструктивів протестовані дощами та ураганами. Ми НІКОЛИ не повторюємось, кожна інсталяція унікальна!

Дзвінниця – Міраж для фестивалю вільних людей. Сакральний витвір від Dyvyna DECOR event та Кузня Львів. Місце сили фестивалю, зі справжнім дзвоном! Величезна металева розбірна конструкція! Краса, ідея і функціональність – прагнемо до досконалості і втілюємо її в матеріалі!

Файний Біч! Яке літо без пляжу, навіть імпровізованого! А де пляж, там і пальми від Дивини!

Текстильні дерева прагнуть до небес! Шість метрів кольорової радості для Регі Сцени. Та водостійкий тент над сценою 10*10 м, ручної роботи!

“Пастор зона”. Нарешті священна лисина Пастора захищена від пекучого сонця чарами декораторів Дивини!

Вдячні організаторам за довіру у втіленні

Фестиваль “Файне місто”

АРТИСТ Дивина, Кузня Львів
ПРОЕКТ Фестиваль “Файне місто”
ЛОКАЦІЯ Тернопіль
КЛІЄНТ Faine Misto Festival
ДАТА липень 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *