Перший список учасників!
1. Дивина (Олена Шептицька, Микола Кравець). Нові та оновлені полотна, концепція «Пульс». Частина флюроарту буде поєднано з усією експозицією, конструкцією з червоних ниток. Будуть створюватись на протязі всієї резиденції та фотографуватись. В кінці – готова інсталяція «Пульс» і фільм, як поступово просякає простір судинами.
2. SCORO group (Андрій Садовий, Роман Оробець). Скульптури: «Куб», «Підвішений», «Кокон». Всі мають внутрішню під світку. Символізують технократизм, гуманізм і природність. Але мають спільну рису – внутрішній вогонь.
3. Богдана Сібіковська. Проект презентація «Не друкована». Художник – ілюстратор, графік, працює в різних техніках. Представлятиме інсталяцію зі сторінок власної, не друкованої книги, з віршами і ілюстраціями.
4. Ілья Анатолійович. Інтерактивні акварелі, з натури природа карпат, львівські пейзажі, які монтуватимуться на кубах та підвішуватимуться. Акварелі – складна художня техніка, яка легко сприймається глядачем. Монтуватимуться на вікна, що символізуватиме вид в інший простір, не доступний банцям.
5. Оксана Федишин та Марія Крисюк. Живопис. Графіка. Одразу декілька проектів.
а) Хочу представити серію робіт. Надихнуло на створення вигляд зверху, вигляд природи.
б) Другий я думаю брати за основу фото з тюрми, людей які там були і зображати їх розмито як самі тільки образи які залишилися без конкретики і без рис ідентфікації, ніби те що залишилось в пам’яті
Інсталяції займуть одну камеру.
6. Ігор Гнатів. Художник – гіперреаліст. Робитиме перформанс, створення полотна з проекту «Європа», під час резиденції. Мета – показати складність фаху живопису.
7. Максим Кулик. Проект «Художньо – скульптурний триптих». Розміщення в трьох камерах.
8. Юрій Турчин. Документальний фільм про «Тюрму на Лонцького» та проект. Трансляція на проекторі.
9. Вікторія Чернишук. Мілка пластика. Полімерна глина, експозиція «Квіти», композиція з 5 -10, квітів в горщиках. Квіти за гратами.
10. Світлана Захаренко – паперова пластика. Предмети домашнього побуту, меблі, вироблені з переробного паперу. Гротескне поєднання, повернення того куточку домашнього затишку, яке було відібране у бранців.
11. Олена Папка (Ляля Звір). Напрямок – стріт арт, в форматі вуличного плакату чи wheatpaste poster. Якщо грубо описати, то я хочу створити силуети-тіні в’язнів, у реальному розмірі людини, на папері та приклеїти їх у камерах на клей з муки і води. Силуети будуть наповнені певними зображеннями, образами, формами, кольорами. Я творю в потоці, важливо прожити емоції, атмосферу цього місця, зрозуміти долю людей які там були, жили, вмирали. Які образи прийдуть передбачити не можу. Основна ідея – внутрішню свободу не можна забрати, вбити можна тіло та не душу. На стінах.
12. Тетяна Ільїна. Художник емальєр з Києва. Узагальнена алегорія контрасту між крихким, тендітним світом природного, живого і беззахисного, та холоднокровною агресією та несправедливістю.”Емоції” у вигляді тиражованих поп-арт образів “увічнено” в техніці гарячої емалі, яка може тривалий час перебувати в несприятливому середовищу і зберегти “візуальну інформацію”, матеріал та барви незмінними. Диптихи і триптихи.
13. ТОМ 13, скульптурна група (Артур Гармідер, Василь Лев, Олексій Абрамов, Марта Борко). Фігуративні композиції, гіпсові скульптури, фігури людей, руки в різних позах.
14. Василь Шевчук. Класична гітара. Акустичний виступ. Пісні навіяні перебуванням в музеї тюрмі.
15. Д”рам Форс”. Барабанний виступ. Імпровізація на сантехнічних трубах. І не тільки.
16. Вогняне шоу (Олександр Лятамбор). Fiolet Illuminate.